תערובת אלבאבור למרק עדשים שלמות

תערובת אלבאבור למרק עדשים שלמות

תבלין שמוסיפים אותו לבישול של מג'דרה בורגול ועדשים,תבלין נצרתי אותינטי טעים מאד. 100% הפקה, טהורה, טבעית ואיכותית ללא קמח וחומרים משמרים.
מחיר: 25.00
100 גר'
100% הפקה, טהורה, טבעית ואיכותית ללא קמח וחומרים משמרים.
אתם פריקים של מרק עדשים? רוצים להתחמם ביום חורף סגרירי עם מרק בריא ומזין? אם עדשים כבר יש לכם בארון המזון שבמטבח, כל שנותר לכם לעשות הוא לקפוץ לאלבאבור ולקנות את התבלין, שיהפוך את המרק שלכם למנת דה לוקס אמיתית, עם ניחוח נצרתי. 
 

מרק עדשים הוא מרק הנזירים 
במסורת הנצרתית, מרק עדשים נקרא "מרק הנזירים", מאחר שהוא לרוב בושל ללא בשר, ואי אכילת בשר או צמחונות הם ערך עליון עבור נזירים. את התבלין של אלבאבור למרק עדשים יש להוסיף למרק העשוי מעדשים ירוקות (בדגש על ירוקות), המבושלות בשלמותן (בניגוד לעדשים גרוסות) עם בצל, שמן זית, שום, תפוחי אדמה, גזר ומיני ירקות נוספים לפי הטעם.
 

לעשות טוב לגוף עם מרק עדשים נצרתי
העדשים, אם לרגע שכחתם, הן מקור מצויין לחלבון, למינרלים ולוויטמינים, ויש להן יתרונות בריאותיים רבים, כמו: עצירת טחורים, מניעת סרטן המעי הגס, הפחתת הכולסטרול הרע, איזון רמות הסוכר בדם ועוד. המשמעות היא, שאגב כך שתחממו את הגוף והנשמה, ותמלאו את הבטן במנה המתובלת באווירה נצרתית אמיתית, תשכילו גם לעשות טוב לגוף שלכם ולספק לו את האנרגיה המיטבית למהלך היום.

חזרה לדף הראשי