תבלין אלבאבור לעוף מטוגן

תבלין אלבאבור לעוף מטוגן

עוף מטוגן
מחיר: 25.00
100 גר'
100% הפקה, טהורה, טבעית ואיכותית ללא קמח וחומרים משמרים.

בעבר, העוף המטוגן הקלאסי, לא היה מאכל שכיח במטבח הנצרתי. מכיוון שנהגו להשתמש בנתחי עוף עם עצמות, שאינן מתאימות לטיגון, טיגון של עוף לא היה מן המתודות הקולינריות הנפוצות במטבח זה בימים עברו. אך, בחלוף הזמן, מגמות קולינריות מודרניות הרווחות בעולם, שהתפשטו במקומות שונים על הגלובוס, הביאו לכך שבעת הנוכחית, גבר השימוש בטיגון של נתחי עוף וסטייק, שיטה המאפשרת ליהנות ממנה כבדה, משביעה ומלאה בפרוטאין, שבדרך כלל מוגשת לצד סלטים טעימים ו/או תפוחי אדמה מבושלים או מטוגנים.


כמה מילים על מעלותיו של הטיגון כשיטת בישול


סוד הקסם של הטיגון טמון בטמפרטורות הגבוהות שאליהן יכול השמן להגיע, המאפשרות להשיג צבע שחום צהבהב של הבשר וליהנות מהטעם הנפלא, שלא מתנדף החוצה, בזכות השמן שאוטם אותו בפנים. הטיגון הוא גם פעולה מהירה, כך שכאשר מקרקרת הבטן ונפשינו חושקת בבשר עסיסי, זוהי דרך מצויינת לקבל מענה מיידי לצרכים.

 

תבלין אלבאבור יעניק למנת העוף המטוגן שלכם טעם עדין ומצויין


תבלין אלבאבור לטיגון עוף הוא חלק בלתי נפרד מסדרת החליטות של אלבאבור להכנת עוף מטוגן בטעמים שונים, והוספתו למהלך הטיגון תתרום לקבל תוצר מדהים בטעמו ועדין. תבלין אלבאבור לטיגון עוף, כמו יתר התבלינים שתוכלו למצוא באלבאבור, מיוצר בתהליך טבעי לחלוטין, הוא נטול חומרי טעם וריח, נטחן במקום, כך שתוכלו ליהנות מתבלין איכותי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ייצור והפקה.

 

חזרה לדף הראשי

עוד מוצרים שאולי יעניינו אותך