תקנון

תנאי השימוש באתר 

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של טחנת הגליל אלבאבור שבכתובת : www.elbabour.co.il (להלן: "האתר"). האתר הנו בבעלות ומנוהל על ידי טוני קנאזע (ע.מ? ח.פ ?) (להלן: "הנהלת האתר"). בהיכנסך לאתר וטרם ביצוע כל הזמנה עסקת רכישה, הנך מתבקש לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר (להלן: "תנאי השימוש" ו/או "ההסכם") כמפורט להלן.
 

1.הסכמה לתנאי השימוש

1.1.הסכם זה מהווה את הבסיס המשפטי הבלעדי לכל התדיינות משפטית בנושא השימוש באתר בין המשתמש לבין האתר או מי מטעמו. 
 
1.2.השימוש באתר, בתכניו, לרבות השימוש באתר באמצעות מכשירי קצה שונים, וקריאת המידע המפורסם בו מעיד על כך שהמשתמש קרא, הבין, והסכים לכל לאמור בתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה, וכפי שיתעדכנו על ידי הנהלת האתר מעת לעת. 
 
1.3.הגישה לחלק מתכני האתר, לרבות האפשרות לבצע הזמנות באמצעות האתר, דורשת הליך רישום לאתר ומסירת פרטי המשתמש, וכפופה ומותנית בכך שהמשתמש יקרא תנאים אלו בעיון ובקפידה בטרם רישומו, יסמן את התיבה המתאימה בתחתית המסך ויקיש על הכפתור "קראתי את התקנון ואני מאשר" ואכן יעמוד בתנאים ובמגבלות המפורטים בהסכם זה ויקיים אותם. 
 
1.4.הסכם זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.
 
1.5.תנאי השימוש באתר מנוסחים לפרקים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לשני המינים.
 
2.מהות האתר
 
2.1.האתר הינו אתר תדמיתי וזירת מסחר וירטואלית של חנות התבלינים מהוותיקות ביותר בארץ. בין השאר ניתן למצוא בחנות מגוון עצום של מוצרים (קפה לסוגיו השונים, שמנים, דגנים וקטניות, פירות מיובשים, קטורת, פיצוחים ועוד) ותבלינים ביתיים, שנטחנים כולם במקום, והמתאפיינים לא רק בטעם ייחודי, בארומה נפלאה ובמרקם מושלם, אלא גם בהיותם אותנטיים: נטולי חומרים משמרים, משפרי טעם, צבעי מאכל ו/או חומרים סינתטיים אחרים שניתן למצוא בתבלינים התעשייתיים. 
 
2.2.הנהלת האתר משקיעה מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, יודגש כי זמינות המוצרים תלויה בגורמים נוספים ועל כן ייתכנו מקרים בהם, חלק מהמוצרים לא יהיו זמינים לרכישה. בנוסף, על המשתמש לבדוק את מאפייני המוצרים שברצונו לרכוש בטרם יעשה כן, ולבצע את הרכישה רק לאחר שהשתכנע כי המוצר כמות שהוא מתאים לצרכיו. התמונות המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד. 
 
3.שימוש באתר 
 
3.1.המשתמש אינו רוכש זכויות כלשהן באתר ו/או בזכויות היוצרים ו/או בזכויות אחרות הטמונות ו/או קשורות בו, למעט זכות השימוש בו. 
 
3.2.השימוש באתר מורשה לצרכים פרטיים בלבד וחל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע בו לצרכים מסחריים שלא אושרו מראש ובכתב על ידי הנהלת האתר.
 
4.תנאים לרישום ושימוש באתר
 
4.1.כל אדם מעל גיל 18, לרבות חברה או גוף משפטי המאוגד בישראל, רשאי להירשם, לעשות שימוש ולהזמין מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר בכפוף לתנאים הבאים:
 
א.המשתמש הוא כשיר משפטית, מעל גיל 18 וזכאי לבצע פעולות ללא צורך באישור אפוטרופוס. במידה ותבוצע פעולה על ידי קטין הרי שהיא לא תחייב את הנהלת האתר.
 
ב.המשתמש הינו הבעלים של כתובת דואר אלקטרוני תקפה ברשת האינטרנט.
 
5.הליך הרכישה 
 
5.1.יובהר כי הצגת המוצרים באתר אינה מהווה "הצעה" והליך הרכישה על ידי המשתמש לא יהווה "קיבול". הנהלת האתר מזמינה את המשתמש להציע הצעות לרכישת מוצר או לקבלת שירות.  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסרב לקבלת הזמנות ממשתמשים על פי שיקול דעתה הבלעדי ובכפוף לכל דין. 
 
5.2.הזמנת המוצרים מהאתר מתבצעת באופן מקוון באמצעות האתר ומצריכה מסירת פרטים מזהים של המשתמש לרבות שמו המלא של המשתמש, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר פיזית לרבות כתובת למשלוח, טלפון ופרטי התקשרות נוספים.
 
5.3.הליך הזמנת מוצר יעשה על ידי כניסה לדף המוצר (לדוגמא, "תערובת אלבאבור למרק עדשים שלמות" תחת "תבלינים למרקים") והוספתו ל"סל הקניות", עדכון כמות המוצרים ב"סל הקניות", והזנת טופס ההזמנה על ידי לחיצה על "לקופה" והשלמת כל הפרטים הנדרשים. 
 
5.4.יובהר כי האתר מגביל את סכום ההזמנה המינימלי. הסכום המינימאלי לביצוע הזמנה דרך האתר הינו 50 ש"ח. 
 
5.5.כאמור, התשלום בעבור ההזמנה נעשה באמצעות חברות סליקת כרטיסי החיוב או מנגנון סליקה של חברת פייפאל. על מנת ללמוד על תנאי החיוב של פייפאל, הנכם מוזמנים לעיין במדריך הרכישות שלהם בכתובת הבאה:
https://cms.paypal.com/il/cgi-bin/webscr?cmd=_render-content&content_ID=merchant/sitemap&locale.x=he_IL
 
5.6.הזמנת המוצרים כפופה לזמינותם במלאי ומותנית באישור פרטי התשלום מחברת האשראי או חברת פייפאל ובאישור סופי של הנהלת האתר. לאחר אימות פרטי אמצעי התשלום של המשתמש וקבלת אישור חברת כרטיסי האשראי או פייפאל לביצוע הרכישה, תועבר בקשת הרכישה של המשתמש לאתר. לאחר מכן, ינפיק האתר אישור הזמנה אשר ישלח למשתמש באמצעות הדואר האלקטרוני אשר יכלול את מספר ההזמנה ואת פרטי המוצרים שהוזמנו באתר. 
 
6.אספקת מוצרים
 
6.1.יש לוודא כי פרטי ההזמנה, כמויות ההזמנה והכתובת למשלוח מולאו כראוי. הנהלת האתר לא תישא באחריות למקרים שבהם מולאו פרטי משלוח שגויים, נפלו טעויות בכמויות ההזמנה או הוזמן מוצר שגוי. 
 
6.2.לאחר השלמת הליך הרכישה באתר, יישלחו המוצרים למשתמש באמצעות דואר רשום או שליח, בהתאם לכתובת שהוזנה במסגרת הליך הרכישה, למעט במקרים שבהם צוין אחרת על ידי המשתמש. מחיר המוצר אינו כולל דמי משלוח. דמי המשלוח על סך 25 שח עבור משלוחים עד 2 קג, יוספו לעלות ההזמנה. עבור משלוחים מעל 2 קג, דמי המשלוח יחויבו בנפרד בהתאם למשקל ההזמנה ויצוינו במייל שיישלח למזמין.
 
6.3.העלות הסופית של המשלוח כפופה לתעריפי דואר ישראל ו/או חברת השילוח. במקרים בהם דואר ישראל לא מספק שירות לכתובת שסופקה על ידי המשתמש, עלות המשלוח תהא על פי העלות שתיקבע על ידי חברת השילוח. בכל מקרה, שילוח מחוץ לגבולות ארץ ישראל ו/או מחוץ לתחום פעילות דואר ישראל יהיה כפוף לאישור הנהלת האתר. 
 
6.4.יודגש שזמן המשלוח הנקוב בדף של המוצר הינו זמן משלוח מוערך ותלוי בזמינות המוצרים במלאי. האתר לא יישא בכל אחריות במקרה של עיכוב אשר אינו נובע מפעילות האתר, לרבות במקרה של הזנת כתובת שגויה על ידי המשתמש ו/או במקרים הקשורים לפעילות של הספקים השונים ו/או מלאי המוצרים ו/או במקרים של כוח עליון ו/או מקרים אחרים אשר אינם בשליטתה של הנהלת האתר, לרבות תקלות הנובעות מהשבתת רשות הדואר, אמצעי תחבורה או כל גורם אחר אשר אינו בשליטתו של האתר. 
 
6.5.מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה שהגעת המשלוח לכתובת שהוזנה במסגרת הליך הרכישה, או לסניף הדואר הקרוב לכתובת זו, תתעכב למעלה מארבע-עשר ימי עסקים מיום קבלת אישור ההזמנה מהנהלת האתר,  למשתמש תינתן האפשרות לבקש לבטל את הרכישה ולקבל את מלוא כספו חזרה לאמצעי התשלום. בקשה כאמור תיעשה בכתב באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת:    info@elbabour.co.il, או באמצעות טופס "צור קשר". ביטול העסקה במקרה זה והחזרת הכסף למשתמש כפופה לבדיקה של העניין על ידי הנהלת האתר, תוך שיתוף פעולה מצד המשתמש. 
 
7.ביטול רכישה ומדיניות החזרת מוצרים
 
7.1.רכישת המוצרים וכן אופן ביטול העסקה כפוף לחוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981, תקנות הצרכן והחוקים על פיו. 
 
7.2.יובהר כי לא תתאפשר ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים אשר יוצרו על פי הזמנת המשתמש ו/או מהווים טובין פסידים ו/או מכל סיבה העומדת בתנאי סעיף 14(ג)(ד) לחוק הגנת הצרכן. זאת, בכפוף לכל דין או למקרים הקבועים בחוק, ולמעט אם ביטול העסקה נובע בפגם המוצר ו/או בשל טעות אשר נעשתה על ידי הנהלת האתר.  
 
7.3.בכפוף לעיל, במידה ומשתמש מעוניין לבטל עסקת רכישה לפני משלוח המוצר ו/או ייצור ההזמנה, יוכל לעשות זאת באמצעות בקשה מתאימה בכתב באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: info@elbabour.co.il, או באמצעות טופס "צור קשר". בקשות שאינן בכתב לא תתקבלנה. 
 
7.4.מובהר כי עם ביטול עסקת רכישה שלא עקב פגם או אי התאמת המוצר שסופק להזמנת המשתמש, המשתמש יחויב בדמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה או 100 ₪ - לפי הנמוך מבין השניים. אין באמור כדי לפגוע בזכותה של הנהלת האתר לפעול לקבלת כל סעד אחר לו זכאית על פי כל דין. 
 
7.5.מובהר כי הנהלת האתר לא תאפשר ביטול עסקה וכן לא תהא אחראית לכל נזק או כל חבות במקרים של חשיפת המוצרים למים ו/או לחות ו/או שמש ו/או חום ו/או לתנאים סביבתיים קשים על ידי המשתמש.  
 
7.6.ביטול עסקה עקב פגם במוצר – אלבאבור שואפים למצוינות, אך לעיתים נופלות טעויות. על המשתמש לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ולדווח מיד, ולא יאוחר מ- 7 ימי עסקים להנהלת האתר על כל אי התאמה או פגם באמצעות בקשה מתאימה בכתב כאמור לעיל, ולאפשר להנהלת האתר לתקן את הפגם ו/או אי ההתאמה ולהחליף את המוצר הפגום במוצר תקין שישלח לאחר החזרת המוצר הפגום. במידה ואי ההתאמה או הפגם לא ניתנים לתיקון ו/או במידה והמשתמש סירב להצעת האתר, כספו יוחזר לו במלואו לאחר שישלח את המוצר לידי הנהלת האתר. יובהר כי עלויות משלוח אלה יחולו באופן בלעדי על המשתמש. 
 
7.7.ביטול עסקה על ידי הנהלת האתר - מובהר כי במקרים מסוימים, רשאית הנהלת האתר לבטל הזמנה של מוצר באתר לרבות, אך לא רק, במקרים הבאים: 
 
7.7.1.במידה ותימצא כל טעות, לרבות טעות אנוש בפרטי המוצר, מאפייניו, מחירו  וכיוב' שהופיעו באתר.
 
7.7.2.במידה שיתגלה כי הזמנת המוצר נעשתה בניגוד להסכם ו/או בניגוד לתנאי השימוש של הספקים השונים ו/או תוך פגיעה בצד שלישי. 
 
7.7.3.במידה שיתגלה כי הפריט אשר הוזמן לא נמצא במלאי אצל הספק הרלוונטי. 
 
7.7.4.הודעה על ביטול עסקה על ידי הנהלת האתר תימסר למשתמש באמצעות משלוח דואר אלקטרוני לכתובת אשר נמסרה על ידי המשתמש.
 
8.הקפדה על מסירת פרטים נכונים
 
8.1.המשתמש מצהיר בזאת שהפרטים האישיים שהוא מוסר לאתר או עושה בהם שימוש במסגרת האתר הינם פרטים נכונים, מדויקים, עדכניים ומלאים לגבי זהותו האישית. חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפרטים אישיים של אדם אחר ו/או להתחזות לאחר.
 
9.זמינות האתר
 
9.1.האתר אינו מתחייב שהשירות הניתן באתר לא יופרע ויינתן כסדרו ללא הפרעות. המשתמש מסכים לכך שהאתר לא יהא אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם לו עקב כך.
 
9.2.הנהלת האתר אינה מתחייבת כי כל הקישורים ודרכי יצירת הקשר שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר האינטרנט או לערוץ מדיה ואנשי קשר פעילים. 
 
9.3.הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק ו/או הפסד לרבות הפסד ריווח הנובע מבעית טכניות ו/או בעיות תקשורת באתר המשפיעים על הליך הזמנת המוצרים ו/או בעיות תאימות של המערכת למכשירי הקצה של הלקוח ו/או של המשתמש . 
 
10.שמירת המידע והשימוש בו
 
10.1.האתר ימנע ממסירת פרטי הלקוחות לצדדים שלישיים. 
 
11.שימושים אסורים
המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש המנוגד לתנאי השימוש, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר. כמו כן, המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא  לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם. 
 
12.קניין רוחני
 
12.1.טחנת הגליל אלבאבור, היא מבין חנויות התבלינים הוותיקות ביותר בארץ, הפועלת מזה כ-120 שנה כעסק משפחתי, שעבר מדור לדור. התבלינים והמוצרים המוצגים באתר הם פרי ניסיון של שנים ארוכות, השקעה ועמל רב,  אותנטיים ובעלי מאפיינים ייחודיים. כל הזכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים וסימני מסחר (בין אם רשומים לבין שאינם רשומים),  הינם בבעלותם הבלעדית של טחנת הגליל אלבאבור והנהלת האתר. 
 
12.2.כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, שמות המוצרים לרבות התבלינים, התערובות והרכבן, תמונות לרבות אופן סידור התמונות, אופן הצגת התבלינים ו/או סדר הצגת התכנים באתר, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות להנהלת האתר או לצד שלישי שהתיר להנהלת האתר לעשות בהם שימוש.
 
12.3.אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מהנהלת האתר.
 
12.4.כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון   הלקוח ללא כל הודעה מוקדמת, והלקוח יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו להנהלת האתר ו/או למשתמשי האתר בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע להנהלת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.
 
13.הגבלת אחריות האתר ו/או מי מטעמו
 
13.1.הנהלת האתר משקיעה מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, יש לציין כי ייתכן שתיפולנה טעויות בתהליך עיבוד ופרסום תכני האתר. במקרה של טעות כאמור לעיל לא תעמוד למשתמש הזכות ליהנות מהטעות בכל צורה שהיא. האתר אינו אחראי לשום נזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על תוכן זה וכל הסתמכות עליו הינה על אחריות המשתמש בלבד. המשתמש מוותר על כל טענה או תביעה כלפי האתר הנובעת משימוש בתוכן האתר או הסתמכות עליו. 
 
13.2.מובהר כי לחלק מהמוצרים הנמכרים בחנות מיוחסות סגולות פארא-רפואיות. מובהר כי השימוש בחומרים והתערובות אינו מחליף הוועצות עם גורמים רפואיים ומובהר כי צוות האתר והחנות לא יישאו בכל אחריות לתוצאות השימוש בתערובות ובחומרים והם יהיו באחריות המשתמש בלבד. 
 
13.3.התמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד ואין לראות בהן הבטחה או התחייבות מכל סוג מצד הנהלת האתר. 
 
13.4.הנהלת האתר לא תהיה מחויבת לפצות את המשתמש בגין כל נזק או הפסד שאירע לו כתוצאה מצריכת המוצרים המופיעים באתר ו/או בגין הסתמכות על המידע המופיע באתר. 
 
13.5.בכל מקרה, חבותו של האתר ו/או מי מטעמו למשתמש לא תעלה על גובה הסכום ששילם המשתמש עבור המוצר בעת הרכישה.
 
13.6.הנהלת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל מידע לרבות תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד, מצד הנהלת האתר לרכוש את המוצר המוצג בפרסומת ו/או לעשות שימוש בשירות או מידע המוצג בפרסומת. 
 
13.7.הנהלת האתר לא תהא אחראית בגין כל נזק ישיר או עקיף, לרכוש ו/או למידע, לרבות למחשב המשתמש, לחומרה, לתכנים המופיעים בו ו/או לתוכנות המותקנות עליו כן בגין כל אובדן מידע, מסד נתונים ו/או אובדן הכנסה הנובע מאלה אשר נגרם כתוצאה משימוש באתר, בתכניו, מלחיצה על קישורים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישים ו/או בהפניות לדפי אינטרנט של גופים שלישים, ומכל פעולה אשר עשויה להיגרם עקב השימוש, במישרין ו/או בעקיפין (לרבות, הורדת תוכנות עויינות, תוכנות מעקב, נגיפי-מחשב / וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים וכד').
 
14.שיפוי
 
14.1.המשתמש באתר מתחייב לשפות את הנהלת האתר, עובדיה, המנהלים בה או מי מטעמה בגין כל נזק, אובדן-רווח או הוצאה שייגרמו להם עקב הפרת תנאי שימוש אלה על ידו, לרבות הוצאות משפטיות. אין בשיפוי כדי לגרוע מכל סעד שהנהלת האתר או מי מטעמה זכאים לו על פי דין.
 
14.2.המשתמש יפצה וישפה את הנהלת האתר, מנהליו, שליחיו/סוכניו, מורשיו, עמיתיו, שותפיו האחרים, עובדיו ונציגיו, בגין כל טענה, תביעה ו/או  דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או  הוצאה, עלויות וחבויות, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט, אשר ייגרמו להנהלת האתר ו/או למי מטעמו על  ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא קיים הוראות הסכם זה ו/או הפרה הוראות דין כלשהן. 
 
14.3.המשתמש יהיה מנוע מלהעלות כל טענה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר ו/או מי מטעמו, בכל הקשור לגבולות האחריות של המשתמש לנזק כאמור.
 
14.4.הנהלת האתר תפעל ככל האפשר לעדכון המשתמש אודות השינויים בתנאי השימוש, וזאת באמצעות פרסום הודעה באתר, שתכלול את נוסח התנאים המתוקנים, או תפנה אליהם.
 
14.5.באחריותם הבלעדית של משתמשי האתר לבדוק מעת לעת האם חלו בו שינויים, והאם שינויים  אלה רלוונטיים לגביו.
 
14.6.למשתמש לא תהיה כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר ו/או מי מטעמו, בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות  שיתרחשו (אם יתרחשו) אגב ביצועם.
 
15.מועדון לקוחות האתר והצטרפות לרשימת התפוצה
 
15.1.הנהלת האתר שמחה להציע ללקוחותיה הנאמנים להצטרף למועדון הלקוחות ולקבל עדכונים על המבצעים החמים של טחנת הגליל אלבאבור, הנחות, אירועים ופעילויות מיוחדות. 
 
15.2.הצטרפות למועדון הלקוחות של האתר תעשה על ידי השלמת הליך של רישום באמצעות טופס אלקטרוני והשלמת פרטי המשתמש. ההצטרפות כפופה לקבלת תקנון מועדון הלקוחות המצוי במשרדי הנהלת האתר ומותנית באישור הנהלת האתר. 
 
15.3.הנהלת האתר שמחה להציע אפשרות לקבלת עדכונים אודות המוצרים והשירותים המוצגים באתר, וכן לקבלת תכנים שיווקיים אחרים מטעם האתר באמצעות רשימת תפוצה. ההרשמה לרשימת התפוצה מתבצעת באמצעות הצטרפות ל"מועדון לקוחות" ו/או בעת מסירת שם וכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש ואישור כי "מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה" במהלך ביצוע הזמנה באמצעות "סל הקניות" המופיע באתר. המשתמש רשאי לבקש להסיר עצמו מרשימת התפוצה או להפסיק לקבל עדכונים מהאתר, ולבטל את הסכמתו לכך על ידי פנייה לאתר באמצעות טופס "צור קשר" ו/פניה ישירה לכתובת הדוא"ל   info@elbabour.co.il. 
 
16.מדיניות שמירה על פרטיות 
 
16.1.מובהר כי בעת השימוש באתר, המשתמש מסכים ומאשר כי ייאסף מידע אודות הדפים בהם ביקר והחיפושים אשר נערכו באתר ומשך זמן השהיה באתר. המידע אינו מזהה את המשתמשים באופן אישי ונאסף לצורך סטטיסטי בלבד. כמו כן, מובהר כי הנהלת האתר רשאית לשמור את פרטי ההודעות שנשלחות בין המשתמש לבין הנהלת האתר.  
 
16.2.האתר רשאי לעשות שימוש בשליחה של קובץ זיהוי אל הגולש, באופן שיאפשר לזהות את המחשב ממנו הגולש עושה שימוש (Cookie) וכן להשתמש במידע המופיע בקובץ זה. המשתמש יוכל להימנע מקבלת קבצים אלה באמצעות שינוי הגדרות הדפדפן, אך חסימתם עלולה לגרום לכך שחלק מתכני האתר לא יהיו זמינים עבור אותו משתמש.
 
16.3.האתר רשאי לשמור במאגריו מידע אשר מסר המשתמש בעת פעילותו באתר לרבות זה, בין היתר לשם ביצוע פעולות אלו: פרסום, שיווק וקידום מכירות, מתן שירותי דיוור וביצוע כל שימוש חוקי במידע בהתאם לכל דין. האתר רשאי לשלוח אל המשתמש דואר אלקטרוני הכולל גם מידע שיווקי ופרסומי, בכפוף להסכמת המשתמש. המשתמש מסכים בזאת ומאשר כי לא תהיה לו כל תביעה או טענה כלפי האתר בגין שימוש בפרטיו בהתאם לאמור לעיל. 
 
17.אבטחת המידע
האתר מכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה מתקדמות לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידיהם. למרות מאמצי אבטחת המידע אין ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר. המשתמש מסכים כי האתר לא יישא בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או שרתיו. המשתמש מוותרת על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.
 
18.ישוב חילוקי דעות, דין ומקום השיפוט
 
18.1.הדינים אשר יחולו על הסכם זה הנם דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית, בכל סכסוך העולה מהסכם זה או מהשימוש באתר, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז נצרת. 
 
19.יצירת קשר
 
19.1.אנו מזמינים את המשתמשת לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניות אלה בהקדם. ניתן ליצור עמנו קשר באחת מהדרכים הבאות:
שליחת פנייה מסודרת דרך האתר.
או בדואר אלקטרוני: info@elbabour.co.il