טעימות

אנחנו מזמינים אתכם, מדריכים ומדריכות וראשי קבוצות תיירים לאירועים תפורים לפי מידה אצלנו באלבאבור. החל מהשבועות הקרובים נאפשר לקבוצות אשר יזמינו מראש ארוחת טעימות מיוחדת, של מטעמים נצרתיים אותנטיים המדגימה את השימוש בתבלינים ומעבירה את הרוח של הבישול הנצרתי הביתי המשתנה לפי עונות השנה, החגים והאירועים השונים.

אני טוני . דור שלישי באל באבור. טיילתי המון בעולם ובתור בן למשפחת תבלינאים, תמיד רחרחתי ובדקתי תבלינים בכל מקום שהגעתי אליו. גיליתי שהאיכות איננה תמיד השיקול הראשון בייצור תבלינים וזה דחף אותי לחזור לנצרת ולייצר את התבלינים האיכותיים והטהורים ביותר שניתן לייצר. תבלינים אפשר להריח, לטעום וגם לראות בעין. רגע האמת של התבלינים הוא כמובן בבישול. שם קשה לזייף והתוצאה מתבטאת בטעם. אני אוהב לבשל , מבשל באהבה ומכל הלב, ואני אוהב את התבלינים שלי. אני מפעיל את כל החושים שלי בבישול מהשלב הראשון ועד הכף הראשונה של התבשיל המוגמר. כל הלקוחות שלנו מוזמנים גם הם להפעיל את החושים, לטעום, להריח ולראות. הכל פתוח בחנות, התבלינים גלויים לפניכם ולא סגורים בצנצנות וקופסאות. זאת בחירה מודעת שעשינו וזה חלק מהחוויה ומהקשר הבלתי אמצעי עם התבלינים. אתם מוזמנים לבחור מתוך רשימה של תבשילים וטעימות שאנחנו באל באבור נכין בשבילכם.

כל מה שאנחנו זקוקים לו זה התראה של שבוע מראש לפחות, והחוויה הקולינרית הנצרתית שלכם תחכה לכם באל באבור יחד עם ההיסטוריה העשירה והחוויה החושית המיוחדת של המקום. טעימות מיועדות לבין 10 ל 50 איש. ניתן גם להזמין ארוחות שלמות לקבוצות של 8-12 איש.